www.andreaspinarova.cz >>

Jóga zdravá záda I.


úterý 17,30 - 18,30 hod.

Klinika Meridian, Sokolovská 209, Praha 9
(naproti "M" Vysočanská) - mapa zde. Parkovat je možné v Galerii Fénix.
Dole u vchodu zvoňte na zvonek Klinika Meridian, 2.patro.

LEKCE JÓGY V MERIDIANU ZAČÍNAJÍ 6.9.2022. TĚŠÍM SE NA VÁS!

Úterý

17.30 - 18.30 hod. | JÓGA zdravá záda I.
Rezervace míst možná nejdříve 14 dnů před termínem lekce.


NÁHRADNÍCI!!! V případě, že je lekce již naplněna, zapište se prosím do Lekce pro náhradníky. Pokud se uvolní místo, bude obsazeno prvním náhradníkem v řadě, ten bude zároveň o rezervaci informován prostřednictvím sms a e-mailu.

Cena jednotlivé lekce: 200,- Kč
Délka lekce: 60 min.
- PRODEJ PERMANENTEK AKTUÁLNĚ POZASTAVEN -
Výhodná permanentka na 5 lekcí: 950,- Kč (190,- Kč/lekce)
Výhodná permanentka na 10 lekcí: 1.800,- Kč (180,- Kč/lekce)
Permanentky si můžete zakoupit u lektorky před začátkem lekce. Permanentka je přenosná, platnost 3 a 6 měsíců. Pomůcky na cvičení - podložky na jógu, jóga bločky a pásky jsou k dispozici zdarma.

Prosím, rezervujte si svá místa v každé jednotlivé lekci v rezervačním systému. Děkuji. (platí i pro majitele permanentek).

Jóga zdravá záda I. - popis lekce
Lekce vhodná i pro úplné začátečníky, zaměřená především na zdravotní aspekt pohybu. Vhodné jako prevence bolestí zad, či pro řešení již vzniklých obtíží. Posilujeme schopnost koncentrace a budujeme návyky správného držení těla pomocí vývojových pozic. Cílem je napřímení páteře, uvolnění hrudníku, stabilizace v oblasti pánve, ramen a lopatek, zlepšení funkce chodidel. Učíme se vnímat, jak tělo funguje a jak předcházet zdravotním problémům a bolesti. Lekce jsou vedeny tak, aby byly přínosem každému, i bez předchozí zkušenosti.

V lekcích využívám zkušenosti získané dlouholetým vedením skupinových a individuálních lekcí. V mém projevu a pohledu na pohyb mne ovlivnila zejména praxe a studium u PhDr. Jiřího Čumpelíka, osobnosti české rehabilitace a Jógy.

Individuální lekce E-shop Zpět na přehled kurzů