www.osobnitrenerka.com

Aktuality

Kurz SM systém 1A + 1B
27.10 a 28.10.2018


SM systém = prevence bolestí zad, kompenzace sportu a sedavého zaměstnání, korekce skoliózy, léčba výhřezu meziobratlového disku.

Termíny kurzů:
SM systém 1A - 27.10.2018 v čase 9-17 hod. - PŘIHLÁŠKA DO KURZU 1A
SM systém 1B - 28.10.2018 v čase 9-17 hod. - PŘIHLÁŠKA DO KURZU 1B

Místo konání: SC Palmovka, Heydukova 6, Praha 8
Cena/kurz: 1500,- Kč

Obsahem kurzu 1A je základní sestava cviků Rehabilitačního cvičení SM systém, cvičení v sedě, ve stoje. Cvičení s dopomocí. Základy anatomie a svalových řetězců. Principy fungování těla. V průběhu 8 vyučovacích hodin si osvojíme základních 12 cviků rehabilitační sestavy Spirální stabilizace páteře SM systém. Naučíme se, jak správně stát a sedět. Ukážeme si, jak důležitá je správná funkce našich chodidel. Během praktické výuky si vyzkoušíme relaxační techniky, které pomohou k uvolnění svalů. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří SM systém již cvičili a rádi by si vše zopakovali.

Obsahem kurzu 1B je rozšíření základní sestavy cviků rehabilitačního cvičení SPS SM systém. Stabilita na jedné končetině, chůze, cvičení s dopomocí, korekce cviků ve dvojici. Prohloubení znalostí. Navazuje na kurz 1A. Součástí praktické výuky jsou relaxační techniky, které pomohou k uvolnění svalů.
Vhodné pro absolventy kurzu 1A nebo pro ty, kteří již nějakou dobu SM Systém cvičí a chtějí si rozšířit své znalosti.

Kurzy jsou součástí vzdělávacího systému Rehabilitačního zařízení MUDr. Smíška a po jejich absolvování obdržíte příslušný certifikát.

Případné dotazy prosím na: andrea@osobnitrenerka.com.

Číst celý článek... 

Kurzy SM systémE-shop SM systémIndividuální lekce SM systém